Nikon 135mm F2 AF DC D A

Cena produktu Nikon 135mm F2 AF DC D A není známa.

 

Popis produktu Nikon 135mm F2 AF DC D A: Standardní portrétní objektiv s proměnnou neostrostí (DC). Objektivy AF DC-Nikkor jsou vybaveny exkluzivní technologií Nikon Defocus-image Control (objektivy s proměnnou neostrostí). Tento systém ... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Nikon 135mm F2 AF DC D A - popis

nahoru

Standardní portrétní objektiv s proměnnou neostrostí (DC). Objektivy AF DC-Nikkor jsou vybaveny exkluzivní technologií Nikon Defocus-image Control (objektivy s proměnnou neostrostí). Tento systém umožňuje fotografům ovládat stupeň otvorové vady (sférické aberace) v popředí nebo pozadí snímku otáčením kroužku DC na objektivu. Tím dojde k rozostření požadované části obrazu okrouhlým rozptylovým obrazcem, který je ideální pro portrétní fotografii. Žádné jiné objektivy na světě nenabízejí tuto techniku. Zaostřování zadním členem (RF) pro rychlé automatické zaostření. U systému zaostřování zadním členem (RF) jsou všechny optické členy rozděleny do specifických skupin, ze kterých se pro zaostřování využívá pouze zadní skupina. To umožňuje plynulejší a rychlejší práci autofokusu. Pro zvýšení výkonnosti svých optických členů Nikon využívá exkluzivní vícenásobné antireflexní vrstvy, které pomáhají redukovat projevy reflexů a závoje na zanedbatelnou úroveň. Antireflexní vrstvy Nikon Super Integrated Coating plní mnoho úkolů včetně minimalizace reflexů v širším rozsahu vlnových délek a produkce lepšího vyvážení barev, a to zejména v kombinaci s objektivy Zoom-Nikkor s velkým počtem optických členů. Vysoká světelnost pro fotografování za nízké hladiny osvětlení. Kruhový otvor clony pro přirozeněji působící neostré plochy snímku.

Výrobce Nikon

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nikon 135mm F2 AF DC D A užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Akumulátory k fotoaparátům nebo Stativy pro fotoaparáty, Nabíječky k fotoaparátům, Dálkové spouště.

Nejlevnější Nikon 135mm F2 AF DC D A akční ceny - Levné Nikon 135mm F2 AF DC D A

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Nikon 135mm F2 AF DC D A stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Nikon 135mm F2 AF DC D A najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Objektivy.