Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Digitální fotoaparáty - příslušenství > Objektivy >

Lensbaby Scout's Fisheye F pro Nikon

Lensbaby Scout's Fisheye F pro Nikon

Cena produktu Lensbaby Scout's Fisheye F pro Nikon není známa.

 

Popis produktu Lensbaby Scout's Fisheye F pro Nikon: Scout dává fotografům všetrannost, zábavu a dostupnost fotografie s rybím okem Je prvním objektivem Lensbaby, který se neohýbá. Scout je ideální pro použití optiky Fisheye, protože váš záběr bude ... > více informací


Lensbaby Scout's Fisheye F pro Nikon - popis

nahoru

Scout dává fotografům všetrannost, zábavu a dostupnost fotografie s rybím okem Je prvním objektivem Lensbaby, který se neohýbá. Scout je ideální pro použití optiky Fisheye, protože váš záběr bude vždy dokonale vycentrován. Optika Fisheye nabízí dvě jedinečné vlastnosti - kreativní efekt přesvětlení při fotografování proti jasným zdrojům světla a mimořádně krátkou vzdálenost zaostření pro skutečně unikátní pohled na svět kolem vás. Scout kompatibilní s ostatní výměnnou optikou Lensbaby. Poskytuje tak možnost využití širokých možností kreativních efektů, které nabízí Lensbaby Optic Swap™ Systém. Scout je standardně dodáván s optikou Fisheye. Jak používat Scout se snadno používá - prostě vyberte záběr, zostřete a vyfoťte! Optika Fisheye vykazuje kreativní efekt přesvětlení, který způsobuje, že místa v krajích záběru, která jsou obvykle černá barevně září v připadě světlého světelného zdroje v záběru. Tento efekt záře je částečne viditelný při fotografování s plnoformátovým fotoaparátem jako i při použití formátu APS. Pro vyzkoušení tohoto jedinečného efektu nasměrujte optiku Fisheye přímo proti různým barevným zdrojům světla. Minimální zaostřovací vzdálenost 1,3 cm otevírá možnosti pro využití v makrofotografii. Přibližte se ke květině tak že se jí téměř dotýkáte - a v pozadí budete mít stále celou zahradu. Galerie Zde se Vám zobrazí fotografie setříděné dle jednotlivých produktů Lensbaby nebo zvolených žánrů. Specifikace SCOUT Manuální zostřování pomocí ostřícího kroužku. Dodává se osazený optikou Fisheye. Jemné manuální zaostřování. Kvalitní konstrukce. Kompatibilní s výměnnou optikou Lensbaby Optic Swap System Rozměry/Hmotnost: 5.79 cm x 6.63 cm / 226.8g FISHEYE OPTIKA Ohnisková vzdálenost: 12 mm Úhel záběru 160 stupňů Rozsah zoastření od 1,3 cm do nekonečna Kreativní efekt přesvětlení v okraích záběru kolem kruhového pole. 6 multi-coated skleněných prvků Maximální clona f/4, clonové disky od f/5.6 do f/22 Systém výměnných diskových clon Při výměně clony odšroubujte přední skupinu čoček a vyjměte clonový disk pomocí nástroje pro výměnu clony. Clonové disky se umisťují na zadní skupinu čoček.

Výrobce Lensbaby
Maximální ohnisková vzdálenost
Informace o parametru Maximální ohnisková vzdálenost
12 mm
Minimální ohnisková vzdálenost
Informace o parametru Minimální ohnisková vzdálenost
12 mm
Rybí oko
Informace o parametru Rybí oko
Ano
Určení
Informace o parametru Určení
pro Nikon

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Lensbaby Scout's Fisheye F pro Nikon užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Filtry nebo Sluneční clony, Dálkové spouště, Brašny a fotobatohy.

Nejlevnější Lensbaby Scout's Fisheye F pro Nikon akční ceny - Levné Lensbaby Scout's Fisheye F pro Nikon

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Lensbaby Scout's Fisheye F pro Nikon stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Lensbaby Scout's Fisheye F pro Nikon najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Objektivy.