Nikon 24mm f/3.5D ED PC Micro

Cena produktu Nikon 24mm f/3.5D ED PC Micro není známa.

 

Popis produktu Nikon 24mm f/3.5D ED PC Micro: Širokoúhlý Shift objektiv Nikkor 24MM f/3.5D ED PC MICRO s korekcí perspektivy (PC-E) pro snímky architektury a krajiny, který nabízí největší hodnoty vysunutí a vyklopení ve své třídě. Objektiv j... > více informací


Nikon 24mm f/3.5D ED PC Micro - popis

nahoru

Širokoúhlý Shift objektiv Nikkor 24MM f/3.5D ED PC MICRO s korekcí perspektivy (PC-E) pro snímky architektury a krajiny, který nabízí největší hodnoty vysunutí a vyklopení ve své třídě. Objektiv je vybaven antireflexními vrstvami Nano Crystal Coat a optickými členy ze skel s extrémně nízkým rozptylem světla (ED) pro vynikající optický výkon v kombinaci s dnešními digitálními jednookými zrcadlovkami s vysokým rozlišením. Objektiv je vybaven elektronickým řízením clony a manuálním zaostřováním pro použití s fotoaparáty, které jsou vybaveny elektronickým dálkoměrem. * Širokoúhlý objektiv NIKKOR s ohniskovou vzdáleností 24 mm, vysunutím v rozmezí +/– 11,5 mm a vyklopením v úhlu +/– 8,5º. * Antireflexní vrstvy Nano Crystal Coat redukují reflexy a závoj. * Optické členy z ED skel (skla s extrémně nízkým rozptylem světla) a asférické optické členy zaručují vysoké rozlišení a kontrast při současné minimalizaci otvorové vady, astigmatismu a dalších optických vad. * Objektiv má clonový rozsah f/3,5 – f/32 * Tlačítko pro zaclonění clony na pracovní hodnotu s elektronickým ovládáním clony. * Nejkratší zaostřitelná vzdálenost objektivu je: 0,25 m. * Součástí dodávky objektivu je bajonetová sluneční clona a měkké pouzdro.

Výrobce Nikon
Maximální ohnisková vzdálenost
Informace o parametru Maximální ohnisková vzdálenost
24 mm
Minimální ohnisková vzdálenost
Informace o parametru Minimální ohnisková vzdálenost
24 mm
Makro
Informace o parametru Makro
Ano
Světelnost
Informace o parametru Světelnost
3.5
Typ
Informace o parametru Typ
S pevným ohniskem
Určení
Informace o parametru Určení
pro Nikon

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nikon 24mm f/3.5D ED PC Micro užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Filtry nebo Dálkové spouště, Stativy pro fotoaparáty, Mezikroužky.

Nejlevnější Nikon 24mm f/3.5D ED PC Micro akční ceny - Levné Nikon 24mm f/3.5D ED PC Micro

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Nikon 24mm f/3.5D ED PC Micro stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Nikon 24mm f/3.5D ED PC Micro najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Objektivy.